2012-06-22

НАШІ ФУТБОЛІСТИ ЗДОБУЛИ СРІБЛО!

Футбольні Лубни стали місцем проведення чемпіонату області з міні-футболу серед вищих навчальних закладів І-ІІ ступенів акредитації.

За нагороди на ігровому майданчику ЗОШ № 1 вели боротьбу 11 команд, які на попередньому етапі були розділені на дві групи. Вдало на змаганнях виступили майбутні лісівники – студенти Лубенського лісотехнічного коледжу. Під керівництвом викладача фізвиховання Андрія Павлюченка команда коледжу стала другою на Полтавщині.

Спочатку лубенці у своїй групі здолали команди Хорольського агропромислового коледжу з рахунком 8:1, Лубенського медичного училища - 15:0, Полтавського аграрно-економічного коледжу - 3:2 і звели матч внічию 3:3 з Кременчуцьким педагогічним училищем.
Команда лісотехнічного коледжу посіла перше місце у груповому турнірі і у вирішальному матчі поступилася 0:2 студентам Полтавського технікуму транспортного будівництва (тренер – Владислав Гордійко), які і стали чемпіонами області.
Честь Лубенського лісотехнічного коледжу захищали Владислав Болюх, Олег Козаченко, Олександр Туров, Володимир Кулик, Валентин Шевченко, Руслан Демиденко, Дмитро Хомич, Євген Коваленко, Євген Пилипенко, Олександр Корнієнко і Владислав Назаренко. Третє місце посіла команда Кременчуцького педучилища, яку представляв Анатолій Харахайчук.
Міні-футбольний турнір обслуговувала бригада лубенських арбітрів – Андрій Павлюченко, Сергій Бортнік, Володимир Березняк і Олександр Баран.

Андрій Павлюченко, викладач фізвиховання, тренер команди;;

фото - автора

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 247666