ПСИХОЛОГІЧНІ ТЕСТИ

Ми часто проходимо онлайн-тести, замість того щоб вчитися або працювати. Це популярний спосіб прокрастинації (схильність людини відкладати неприємні завдання на потім, тяжіння до справ, що приносять більше задоволення або швидший результат): ділитися з друзями кумедними результатами на кшталт «хто ти з «Гри престолів»» за кулінарними вподобаннями» чи «на який факультет у Гоґвортсі ти б потрапив(-ла)». Проте психологічні тести, складені науковцями, допоможуть тобі розібратися в собі, скоригувати плани.

Тести в онлайн ніколи не будуть такими ж ефективними, як ті, що під наглядом психолога. Та маємо для тебе пораду, яка зможе мінімізувати неточності: завжди відповідай чесно. Звертай увагу на різницю між тим, що справді робиш, і тим, що вважаєш правильним. На питання «Чи подобається тобі, коли все сплановано?» хочеться відповісти «так». Однак це буде неправильно, якщо ти ніколи нічого не плануєш. Скористайтеся наступними покликаннями:

Тест Люшера. Кольоровий тест Люшера допоможе визначити психофізіологічний стан людини, рівень стресостійкості, ступінь активності, а також наявність чи відсутність комунікативних навичок. Під час проходження тесту слід обрати колір від найбільш до найменш приємного.

Тест Сонді. Психіатр та психоаналітик Леопольд Сонді розробив цей тест для виявлення схильностей до психологічних відхилень. Лікар помітив, що у психіатричних лікарнях люди схильні спілкуватися з тими, у кого такий самий діагноз, як і в них. За схожим принципом він і створив цей тест, який складається з вибірки портретів, серед яких потрібно обрати найбільш та найменш привабливі.

Шкала депресії Бека. Шкала депресії Бека використовується для самодіагностики важкості депресії та складається з 21 питання. Вони відображують окремі симптоми й негативні думки — настрій, песимізм, почуття неспроможності, незадоволеність, почуття провини, сльозливість, дратівливість тощо.

Особистісний опитувальник Айзенка EPI. Особистісний опитувальник Айзенка EPI (Eysenck Personality Inventory) опублікований в 1963 році Гансом Айзенком і спрямований на діагностику особистості та характеристик темпераменту. Ця методика адаптована О.Г. Шмельовим.

Тест на рівень емоційного інтелекту Холла. Цей тест допоможе визначити рівень емоційного інтелекту — здатність людини розпізнавати емоції, розуміти наміри, мотивацію і бажання інших людей, а також впливати на почуття інших людей.

Тест на рівень тривожності Спілбергера-Ханіна. Цей тест допоможе дізнатись, який тип тривожності у вас переважає, наскільки ви схильні до стресів і як це впливає на ваше життя.

Чорнильні плями Роршаха. Тест дослідження особистості, опублікований в 1921 році швейцарським психіатром і психологом Германом Роршахом. Його використовують у психотерапії та психіатрії, щоб дослідити психоемоційний стан пацієнта, глибинні процеси його підсвідомості; вчасно виявити комплекси, страхи, порушення, а іноді і відхилення у його психіці.

Геометричний тест. Геометричний тест допоможе Вам краще розібратись в собі та в людях, які Вас оточують, а також глибше зрозуміти їх заради прогнозування їхньої поведінки в тій чи іншій ситуації.

Наші контакти

  • (05361)7-73-08
  • (05361)6-22-62
  • +38 050 788 87 70
  • 37503 м. Лубни Полтавської області, вул. Тернівська, 21
  • listcolledg@ukr.net
  • listcolledg@gmail.com

Спостерігайте за нашою активністю у соціальних мережах та будьте в курсі всіх подій у нашому навчальному закладі!

Статистика сайту

Кількість переглядів сайту сьогодні: 3395
Відвідувачів сьогодні: 1329
Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 353954