МІЖКАФЕДРАЛЬНА НАВЧАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ НУБІП УКРАЇНИ НА БАЗІ ЛУБЕНСЬКОГО ЛІСОТЕХНІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ

У 2002 році на базі Лубенського лісотехнічного фахового коледжу був створений відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Лубенський навчально-інформаційно-консультаційний пункт» .

В зв’язку з прийняттям нового закону України «Про вищу освіту» та на підставі рішення вченої ради університету в 2015 році Лубенський НІКП реорганізований в міжкафедральну навчальну лабораторію НУБіП України на базі Лубенського лісотехнічного фахового коледжу.

Метою створення та діяльності такої лабораторії є:

  • подальший розвиток заочної форми підготовки фахівців для потреб АПК і лісового господарства України;
  • розширення можливостей отримання вищої освіти;
  • наближення процесу навчання для студентів заочної форми до місць їх роботи та проживання.

Проводиться підготовка фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за спеціальностями «Лісове господарство», «Деревообробні та меблеві технології» і «Садово-паркове господарство».

Діяльність лабораторії регламентують:

  1. Договір про спільне навчання студентів НУБіП України та надання інформаційно-консультаційних послуг у міжкафедральній навчальній лабораторії на базі Лубенського лісотехнічного фахового коледжу.
  2. Договір оренди майна, що належить до державної власності.
  3. Положення про міжкафедральну навчальну лабораторію з підготовки студентів заочної форми навчання на базі Лубенського лісотехнічного фахового коледжу.
  4. Інші нормативно-правові документи.

Підготовка бакалаврів проводиться за скороченим терміном навчання – 3 роки, оскільки студенти, які навчаються, мають освітній рівень молодшого спеціаліста і є випускниками Лубенського, Чугуєво-Бабчанського, Великоанадольського, Березнівського, Шацького, Малинського, Кременецького лісотехнічних і лісових коледжів та Городищенського коледжу УНУС.

Зараз навчається більше 115 студентів, які представляють Полтавську, Черкаську, Чернігівську, Сумську, Київську, Кіровоградську, Дніпропетровську, Одеську, Вінницьку і Львівську області.

Угода про співпрацю, що укладена між двома навчальними закладами, передбачає створення належних умов для підготовки фахівців лісового господарства нашої держави. І як показав час, ця ідея себе виправдовує.

Навчальний процес забезпечується викладачами університету. Протягом навчального року близько 70 викладачів із Національного університету біоресурсів і природокористування України  проводять дистанційно та очно в коледжі лекції, семінарські та лабораторно-практичні заняття.

Слід зазначити, що по всіх дисциплінах є навчальні комплекси і постійно проводиться поповнення бібліотеки новими підручниками та методичними посібниками.

За період функціонування лабораторії відбулося 20 випусків. Захист випускних бакалаврських робіт проходить в НУБіП України в м. Києві. Їх теми відповідають вищеперерахованим спеціальностям і стосуються таких напрямків лісогосподарської діяльності: лісівництво, лісовідновлення і лісорозведення, лісова меліорація і оптимізація лісоаграрних ландшафтів, технології лісогосподарського виробництва, біологія лісу та мисливствознавство, лісова таксація і лісовпорядкування, лісовий менеджмент та ін. Для спеціальності «Деревообробні та меблеві технології» - це напрямки, які стосуються проектування деревообробних цехів, технології конструювання виробів з деревини, виробництва меблів та ін.

Таким чином можна сказати, що освітня діяльність університету у формі міжкафедральної навчальної лабораторії на базі нашого коледжу є доцільною і сприяє вирішенню питань кадрового забезпечення на підприємствах лісової галузі.

 

Наші контакти

  • (05361)7-73-08
  • (05361)6-22-62
  • +38 050 788 87 70
  • 37503 м. Лубни Полтавської області, вул. Тернівська, 21
  • listcolledg@ukr.net
  • listcolledg@gmail.com

Спостерігайте за нашою активністю у соціальних мережах та будьте в курсі всіх подій у нашому навчальному закладі!

Статистика сайту

Кількість переглядів сайту сьогодні: 3091
Відвідувачів сьогодні: 643
Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 379294