НАГОРОДА ЗА ПЛІДНУ СПІВПРАЦЮ

На одному з останніх розширених засідань Вченої ради Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ) за багаторічну та плідну співпрацю між Лубенським лісотехнічним коледжом та університетом директора коледжу Романа Сендзюка було нагороджено цінним подарунком – іменним годинником НУБіП України, який вручив йому ректор університету Станіслав Ніколаєнко.

«ПОКЛИК ДУШІ І СЕРЦЯ». ТВОРЧІСТЬ НАШИХ СТУДЕНТІВ

Мені, як викладачу, хочеться, щоб про наш коледж знали не тільки як про престижний, серйозний навчальний заклад з гарною дисципліною і висококласними викладачами, але й про те, що в нашому коледжі навчаються талановиті, всебічно розвинені студенти, які не лише можуть прекрасно вчитися, гарно співати, танцювати, а й складати вірші.

НАШ ВИКЛАДАЧ - ГОЛОВНИЙ СУДДЯ ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ ВАЛЬНИКІВ ЛІСУ ЛІСІВНИКІВ ПОЛТАВЩИНИ

23 серпня з нагоди Дня Державного прапору та напередодні Дня незалежності України на базі Шишацького лісництва ДП «Миргородський лісгосп» відбулися XXI обласні змагання вальників лісу серед лісівників Полтавщини.

Рейтинговий список абітурієнтів на місця регіонального (державного) замовлення на базі базової загальної середньої освіти (БЗСО, 9 класів)

СТАНОМ НА 22 ЛИПНЯ 2021 РОКУ

Рейтинговий список абітурієнтів на місця державного (регіонального) замовлення на базі повної загальної середньої освіти (ПЗСО, 11 класів) та на основі ОКР "Кваліфікований робітник"

Станом на 12 годину 9 серпня 2021 року:

Станом на 12 годину 3 серпня 2021 року:

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 247597