АВТОШКОЛА

Вибираючи автошколу, Ви розраховуєте не просто навчитися водінню автомобіля. Намір водити автомобіль диктує необхідність добре знати нюанси доріг від маленького містечка до мегаполіса, особливі аспекти, притаманні керуванню автомобілем на наших автошляхах. Саме цьому в нашій автошколі приділяється величезна увага.

Автошкола Лубенського лісотехнічного коледжу працює з 1992 року. Вона має Державну Ліцензію серія АЕ № 636306 на право підготовки та перепідготовки водіїв категорій А, А1, В, С1, С Міністерства освіти і науки України, а також зареєстрована в органах МВС України.

За час роботи автошколи  підготовлено  тисячі водіїв.

Процес навчання в автошколі займає 2,5 – 3 місяці і включає в себе теоретичні заняття з правил дорожнього руху, основ безпеки дорожнього руху та надання першої медичної допомоги. Практичні заняття з водіння проходять на автомобілях ВАЗ 2107, ЗАЗ «Таврія», ГАЗ-53 та моторолері «SUZUKI». Навчальні авто  автошколи обладнані механічною коробкою перемикання передач.

Наша автошкола – це професійні викладачі, новітні навчальні методики, автомобілі різних моделей, продумані маршрути, індивідуальний підхід до кожного слухача! Аудиторії для навчання обладнані сучасною технікою, по найвищим сучасним вимогам.

Теоретичну підготовку проводять Гонтар Василь Іванович, Шестопал Олександр Володимирович, Ярмоленко Микола Васильович, Панченко Надія Іванівна.

Недостатньо бути майстром водіння або добре знати правила дорожнього руху – потрібно вміти застосовувати навички, отримані при навчанні, на практиці. Саме тому навчання в автошколі проводять тільки найдосвідченіші інструктори, які пройшли спеціальну підготовку та мають відповідні атестати на право навчання водінню, мають великий досвід роботи і здатні донести знання та вміння до кожного слухача автошколи.  Фахівці високого класу: Ярмоленко Микола Васильович, Польгуй Сергій Анатолійович, Марченко Володимир Трохимович, підготують Вас до здачі іспитів, а також навчать правильно та безпечно керувати автомобілем в умовах міста.

Якщо Ви вперше сідаєте за кермо, то навчання краще пройти на спеціалізованому автомобілі. Учбові автомобілі автошколи обладнані дублюючими педалями гальма і зчеплення. З їх допомогою Ви оволодієте навичками водіння без ризику для себе і оточуючих.

Клієнти нашої автошколи можуть займатися водінням з інструктором в будь-який зручний для них час. П’ять днів на тиждень з 8:00 до 17:00. Всі іспити в автошколі (і по теорії, і з водіння) проходять індивідуально, без черг. Ми цінуємо час наших клієнтів і намагаємося зробити навчання в автошколі для них приємним і ефективним.

Наша автошкола займається підготовкою водіїв за найпоширенішою категорією «В» - це легкові автомобілі. Наш лозунг "Нам їздити по одних дорогах" не просто рекламний слоган - це наша позиція.

УВАГА: в нашій автошколі не можна купити водійські права (водійське посвідчення). Щоб отримати водійські права - треба насамперед навчитися правильно і безпечно їздити на автомобілі, вивчити, знати і дотримуватися правил дорожнього руху. Наша Автошкола одна з кращих у Лубнах - тому більшість слухачів, хто закінчив повний курс навчання і здав внутрішні іспити - успішно здають їх і в Центрі надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів, а, отже, отримують права.

Всі послуги оплачені Вами в обов'язковому порядку, незалежно від обставин будуть надані!

Ми НЕ вчимо «складати іспит в ДАІ», - ми намагаємося готувати водіїв, з якими надалі нам дійсно доведеться співіснувати на дорогах. Справжні заняття, контрольні роботи, тести на комп'ютерах, заліки, справжні іспити, вимоги на яких, досить серйозні. Адже і дорога, на яку Ви так прагнете потрапити, теж не жартує з нами, забираючи ЩОДЕННО людські життя! Будь-які витрати на навчання стають смішними дивлячись на ціну, яку доводиться платити за здоров'я і життя!!!

Наші завдання і цілі - навчити Вас правильно та безпечно керувати транспортним засобом. Ми пропонуємо Вам нову ступінь свободи !!!

Чому обрати саме нас? 

 1. У нас великий досвід навчання;
 2. Стабільні ціни;
 3. Інструктори і викладачі мають великий досвід;
 4. Методика Вашого навчання передбачає електронний супровід;
 5. Учень сам обирає інструктора і учбове авто;
 6. Індивідуальні та додаткові заняття;
 7. Вартість практичних занять включено в основний платіж ;
 8. Слухачі – понад усе!
 9. Безпеку у навчанні і в житті! 

Нам не соромно за наших учнів. Зустрічаючись, ми з приязню дивимось один одному у вічі.

Ми їздимо по одним дорогам!

Наші контакти

 • (05361)7-73-08
 • (05361)6-22-62
 • +38 050 788 87 70
 • 37503 м. Лубни Полтавської області, вул. Тернівська, 21
 • listcolledg@ukr.net
 • listcolledg@gmail.com

Спостерігайте за нашою активністю у соціальних мережах та будьте в курсі всіх подій у нашому навчальному закладі!

Статистика сайту

Кількість переглядів сайту сьогодні: 2068
Відвідувачів сьогодні: 460
Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 313027