ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА

Лубенський лісотехнічний фаховий коледж – це державний навчальний заклад фахової передвищої освіти,  цілісний комплекс, у якому органічно поєднуються навчально-виховна робота, виробнича та наукова діяльність.

Заснований навчальний заклад 1891 року. 

Територія коледжу становить 35,4 га. На ній розташований чотириповерховий навчальний корпус, дендропарк, спортивний комплекс, гуртожитки, студентська їдальня, виробничі майстерні, лабораторії, деревообробний цех, котельня, складські та підсобні приміщення.

Підготовка молодших спеціалістів здійснюється за спеціальностями:

 • 205 «Лісове господарство» (денна та заочна форми навчання);
 • 206 «Садово-паркове господарство»;
 • 187 «Деревообробні та меблеві технології».

Одночасно коледж проводить підвищення кваліфікації майстрів лісу зі спеціальності «Лісове  господарство».

За час навчання студенти здобувають робітничі професії:

 • водій мототранспортних засобів (категорія «А», «А1», «В», «С»);
 • тракторист-машиніст категорії «А1»;
 • лісоруб;
 • лісник;
 • верстатник деревообробних верстатів;
 • оператор комп’ютерного набору;
 • оператор комп’ютерної верстки;
 • квітникар;
 • озеленювач.

На базі коледжу функціонує міжкафедральна навчальна лабораторія Національного університету біоресурсів і природокористування України (м.Київ), де молодші спеціалісти та фахові молодші бакалаври заочно здобувають вищу освіту за освітнім ступенем «Бакалавр» за спеціальностями «Лісове господарство», «Садово-паркове господа-рство» та «Деревообробні та меблеві технології».

До послуг студентів сучасно обладнані кабінети та лабораторії, бібліотека з читальною залою із цілодобовим вільним доступом до мережі Інтернет.

В навчальному процесі активно впроваджуються інноваційні технології, сучасні комп’ютерні системи із прикладним програмним забезпеченням, лекції проводяться з використанням мультимедійних презентацій. Сучасні прилади та обладнання, які застосовуються на виробництві,  використовуються під час проведення лабораторних і практичних занять.

Навчальні практики студенти проходять у коледжі та базовій філії «Миргородське лісове господарство» Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України». Виробнича практика проводиться на передових підприємствах лісової, деревообробної та інших галузей народного господарства.

Бібліотека коледжу укомплектована освітньою, науковою, науково-мето-дичною, пізнавальною, художньою літературою та фаховими періодичними виданнями.

До послуг студентів електронні підручники, копіювальна техніка, платформа дистанційного навчання Moodle.

Для проживання в гуртожитках створено належні побутові умови. У стоматологічному кабінеті та фельдшерському пункті надається необхідна медична допомога студентам та працівникам коледжу.

Важливою складовою навчально-виховного процесу в коледжі є виховна робота. Основна її мета – формувати особистість, наділену громадянською відповідальністю, високими духовними цінностями, родинними і патріотичними почуттями.

Виховний процес у коледжі відбувається як через інформаційно-просвітницькі виховні години, так і через залучення студентів у гуртки художньої самодіяльності, спортивні секції, органи студентського самоврядування. Це сприяє розвиткові художньо-естетичної культури, формуванню громадянської свідомості, реалізації творчих можливостей студентів.

Щороку студентами коледжу під керівництвом студентського парламенту успішно втілюється в життя інформаційно-рекламний  профорієнтаційний проект, спрямований  на  розвиток  і зміцнення  позитивного іміджу Лубенського лісотехнічного фахового коледжу. Він включає в себе регулярне висвітлення у засобах масової інформації здобутків та можливостей колективу навчального закладу, проведення профорієнтаційної роботи серед шкільної молоді, організацію Днів відкритих дверей, участь у ярмарках професій тощо.

Студенти беруть активну участь в організації та проведенні декад циклових комісій, різноманітних конкурсів, фестивалів: «Таланти твої, першокурснику!», «Красуня коледжу», «Королева лісу», «Студентська весна», виставці квіткових композицій, а також штучних новорічних ялинок під гаслом «Збережемо лісову красуню!» та ін.

Студенти самоорганізовуються у волонтерський рух, надають допомогу воїнам, які боронять нашу країну від рашистських загарбників, рівняючись на героя Небесної сотні, Героя України, випускника технікуму 1982 року Брезденюка Валерія, який загинув під час Революції гідності у Києві. Весною 2015 року студенти коледжу разом з учасниками міжнародного велопробігу «Стоп – війні» вшанували пам'ять В.Брезденюка, висадивши магнолії  у сквері Пам’ятних подій.

Яскравою візитівкою коледжу стали вокально-інструментальний ансамбль «Пори року» та жіночий вокальний ансамбль «Суцвіття» (керівник Карпець В.О.). Зачаровують усіх успішні виступи ансамблю колективу народного та бально-спортивного танцю «Дивограй» (керівник Мінакова Т.А.). Справжнім святом краси, мистецтва й таланту є щорічний обласний міжвузівський фестиваль «Студентська весна», в якому художні колективи коледжу щорічно стають дипломантами та лауреатами.

Великою популярністю в Україні користується команда КВН лісотехнічного коледжу «Дрозди» (керівник Решетило І.М.).  В 2013 році вони  визнані  кращою  командою ХVIII Всеукраїнського фестивалю «Жарт-Птиця») серед команд вузів І-ІІ рівнів акредитації, стали переможцем фіналу відкритої Кременчуцької ліги юнацьких команд КВН та здобули Весняний кубок  Всеукраїнської студентської ліги у м. Світловодську.

Невід’ємною складовою частиною сучасного студентського життя є фізична культура і спорт. В коледжі працюють секції з волейболу, баскетболу, футболу, настільного тенісу, легкої атлетики, кульової стрільби, шахів, в яких постійно відточують свою спортивну майстерність студенти.

Вже традиційними стали в навчальному закладі «Олімпійські уроки» за участю чемпіонів та призерів Олімпійських ігор, а також представників Національного олімпійського комітету України та федерацій різних видів спорту.

Окремою сторінкою історії навчального закладу є проведення щорічного Всеукраїнського турніру з міні-футболу серед учнівської та студентської молоді на кубок «Юність Посулля» за підтримки федерації футболу України та спортивних товариств. 2015 року стартували Всеукраїнські змагання з футболу серед команд вищих навчальних закладів України на «Кубок Андрія Біби».

Цікавими є зустрічі з відомими митцями. Надовго запам’ятаються студентам зустрічі з народним артистом України Богданом Бенюком, заслуженими діячами мистецтв України, поетами Миколою Луківим та Михайлом Шевченком, Наталією Баклай, Миколою Кочергою, Раїсою Плотниковою та Ольгою Хало та багатьма іншими.

Традиційно в літню пору відбуваються зустрічі випускників різних років.

При всій різноманітності й багатогранності життя колективу коледжу основним завданням є підготовка фахівців-професіоналів своєї справи. Найкращим результатом цієї праці педагоги коледжу вважають досягнення своїх студентів та випускників. Адже за ними – майбутнє.

Шануючи 130-річну історію навчального закладу, опираючись на кращий досвід минулих поколінь викладачів, працівників та студентів навчального закладу, запроваджуючи інновації сучасної педагогіки та орієнтуючись на вимоги часу, колектив коледжу впевнено крокує в новий день.

Наші контакти

 • (05361)7-73-08
 • (05361)6-22-62
 • +38 050 788 87 70
 • 37503 м. Лубни Полтавської області, вул. Тернівська, 21
 • listcolledg@ukr.net
 • listcolledg@gmail.com

Спостерігайте за нашою активністю у соціальних мережах та будьте в курсі всіх подій у нашому навчальному закладі!

Статистика сайту

Кількість переглядів сайту сьогодні: 1544
Відвідувачів сьогодні: 357
Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 290840