ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ТОВАРИСТВА ЛІСІВНИКІВ УКРАЇНИ ПРИ ЛУБЕНСЬКОМУ ЛІСОТЕХНІЧНОМУ КОЛЕДЖІ

Первинна організація Товариства лісівників України створена у березні 2002 році згідно рішення 2-ї Звітно-виборчої конференції Полтавської обласної організації Товариства лісівників України.

Метою створення первинної організації є розповсюдження знань про ліс, формування в суспільстві екологічного світогляду – пропаганда такої господарської діяльності, яка не завдає шкоди лісам і навколишньому середовищу.

Першим головою Первинної організації була Лавринович Світлана Олександрівна, яка очолювала її до свого виходу на заслужений відпочинок. Восени 2007 року Конференція членів Первинної організації Товариства лісівників України при Лубенському лісотехнічному коледжі обрала головою первинної організації викладача коледжу Олександра Литвиненка, випускника 1996 року.

Робота первинної організації спрямована на активізацію роботи по покращенню стану довкілля та лісів зокрема, пожвавлення просвітницької роботи серед населення, популяризації лісівничої освіти серед учнівської молоді, залученню членів товариства до робіт по створенню нових лісів, а також охороні та збереженню вже існуючих лісів.

Так щорічно під час проведення Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» члени первинної організації беруть участь у наступних заходах:

1. Впорядковується територія коледжу та дендропарк ім. Василя Дем'яновича Байтали;
  2. Проводяться щорічні облагороджування території біля пам’ятнику прикордонникам та пам’ятної стелли сім’ї Шеметів поблизу Приміського лісництва ДП «Лубенське лісове господарство»;
  3. Здійснюється робота по ліквідації засміченості лісів та лісосмуг, які прилягають до території коледжу та пам’ятки археології «Лиса гора»;
  4. Під час проведення навчальних практик студенти, як активні члени первинної організації виявляють та беруть під охорону ділянки первоцвітів, пам’яток природи на території прилеглій до коледжу проводяться роботи по впорядкуванню криниць, джерел, екологічних стежок;
  5. Члени первинної організації беруть активну участь в озелененні території як коледжу так і сторонніх організацій, надають допомогу виробничникам у висаджуванні нових лісів в лісовому фонді ДП «Лубенське ЛГ», ДП «Полтавське державне лісогосподарське підприємство «Полтаваоблагроліс» та інших лісокористувачів;
  6. Проводиться просвітницька робота в поєднанні з профорієнтаційною діяльністю серед учнівської молоді шкіл, щодо значимості лісів, необхідності їх збереження та примноження, залучення молоді до проведення акції.

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 247598