СПАРТАКІАДА КОЛЕДЖУ

Шахи

Для того, щоб стати хорошим спеціалістом галузі, навчитись надійно і впевнено керувати виробництвом, кожному студенту потрібно перш за все навчитись керувати самим собою.

Цьому, в певній мірі, сприяє гра в шахи, яка виховує організацію думки для прийняття рішень, необхідність послідовного  формування волі, рішучості.

Майже місяць спортивний клас коледжу став ареною шахових баталій. І тільки фінальні ігри визначили чемпіонів з шахів в особистому заліку. Ними стали: Іщенко Ярослав група ЛГ-22 та Чух Артем група ЛГ-11. Серед дівчат впевнену перемогу здобула студентка групи ЛГ-21 Голод Світлана. В командному заліку чемпіоном коледжу стала група ЛГ-32 класний керівник Чичул А.С., фізорг Устименко Сергій, друге місце посіла група ЛГ-22 класний керівник Карпенко О.І., фізорг Єднак Назарій, третє місце зайняла група ЛГ-12 класний керівник Павлюченко А.М., фізорг Богомолов Владислав.

Слід відмітити чітку роботу в проведенні першості коледжу з шахів головного судді змагань Пономаренка С.І. Чемпіони та призери  з шахів нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Гирьовий спорт

На спортивній базі Лубенського лісотехнічного коледжу 17 жовтня 2012 року були проведені змагання з гирьового спорту. Метою цих змагань було широке залучення студентської молоді до занять гирьовим спортом, подальший розвиток масової фізичної культури, зміцнення здоров’я студентів та формування збірної команди для участі в обласних змаганнях. До змагань були допущені студенти, які за станом здоров’я віднесені до основної групи по фізичному вихованню в вагових категоріях - 60 кг, 65 кг, 70 кг, 75 кг, 80 кг, 90 кг, понад 90 кг.

На початку змагань,  учасників привітав директор  коледжу Сендзюк Р.В., побажав гарних результатів і міцного здоров’я всім присутнім. Гирьове двоборство: поштовх двох гир по 24 кг і ривок однієї гирі -  24 кг – почергово правою та лівою рукою на двох помостах чітко відсудили викладачі кафедри фізичного виховання Карпенко О.І., Павлюченко А.М. Головним суддею змагань Халтуріним В.П. по сумі двоборства визначені призери та зайняті місця учасників в кожній ваговій категорії.

Чемпіонами у вагових категоріях стали: у ваговій категорії 60 кг - Тараненко Владислав (ЛГ-12); 65 кг -  Костюк Вячеслав (ОД-31); 70 кг - Устименко Сергій (ЛГ-32); 75 кг - Ярошенко Олексій (ОД-31); 80 кг - Корнійчук Володимир (ЛГ-23); 90 кг – Шевченко Євгеній (ОД-31); понад 90 кг – Чекаленко Віталій (ЛГ-31).

Переможці та призери нагороджені грамотами коледжу та цінними подарунками.