Порядок подання електронних заяв

Заяву в електронній формі (через електронний кабінет) подають вступники на навчання для здобуття фахофої передвищої освіти на основі базової або повної загальної середньої освіти.  Інші категорії вступників подають заяви тільки в паперовій формі.

Заява в електронній формі подається вступником шляхом заповнення електронної форми в режимі онлайн та розглядається Приймальною комісією коледжу. При Приймальній комісії створено Консультаційний центр для надання допомоги вступникам під час подання заяв в електронній формі.

Для вступників на основі базової загальної середньої освіти за денною формою навчання реєстрація електронних кабінетів розпочинається 23 червня та завершується 31 жовтня 2022 року.

Для вступників на основі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 01 липня  та завершується 31 жовтня 2022 року.

                                         Для реєстрації потрібні такі дані:

  • діюча адреса електронної пошти, яка буде логіном для входу до кабінету;
  • пароль для входу до кабінету; 
  • номер, PIN-код і рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (у 2022 році приймають сертифікати ЗНО за 2019, 2020, 2021, НМТ-2022 р. у будь-якій комбінації);
  • серію та номер документа про повну загальну середню освіту.

Реєстрація електронних кабінетів та подання заяв в електронній формі здійснюється на сайтіhttps://cabinet.edbo.gov.ua/login 

Інструкція щодо роботи з системою подання заяв у електронній формі

ПОДАТИ ЕЛЕКТРОННУ ЗАЯВУ

Зазначений порядок визначає механізм подання вступником заяви в електронній формі на участь у конкурсному відборі до навчального закладу та її розгляду навчальним закладом.

Заява в електронній формі (електронна заява) - це заява, що вноситься вступником в особистому електронному кабінеті до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (далі - Єдина база) шляхом заповнення ним у режимі он-лайн електронної форми.

Відображення рейтингових списків вступників відбувається на сайтах: ІС «КОНКУРС» та «Вступ.ОСВІТА.UA» а також на сайті Лубенського лісотехнічного фахового коледжу.

Наші контакти

  • (05361)7-73-08
  • (05361)6-22-62
  •   +38 050 788 87 70
  • 37503 м. Лубни Полтавської області, вул. Тернівська, 21
  • listcolledg@ukr.net
  • listcolledg@gmail.com

Спостерігайте за нашою активністю у соціальних мережах та будьте в курсі всіх подій у нашому навчальному закладі!

Статистика сайту

Кількість переглядів сайту сьогодні: 1439
Відвідувачів сьогодні: 471
Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 127695