Студенти міжкафедральної навчальної лабораторії НУБіП України на базі нашого коледжу склали атестаційний комплексний екзамен

У Лубенському лісотехнічному фаховому коледжі для проведення атестації випускників, складання атестаційного комплексного екзамену та присвоєння їм освітнього ступеня «Бакалавр» заочної форми навчання створені і працюють екзаменаційні комісії НУБіП України ННІ лісового і садово-паркового господарства за спеціальностями 205 «Лісове господарство», 206 «Садово-паркове господарство» і 187 «Деревообробні та меблеві технології».

5 травня відбувся атестаційний екзамен у випускників за спеціальністю 205 «Лісове господарство». Комісію очолював Василишин Роман Дмитрович, професор кафедри таксації лісу та лісового менеджменту, доктор сільськогосподарських наук.

До екзамену були допущені 37 студентів. До речі 27 із них працюють у лісогосподарських підприємствах  Полтавської, Чернігівської, Кіровоградської, Київської і Черкаської областей на посадах майстрів лісу, помічників лісничих, лісничих та інженерів.

11 і 12 травня будуть працювати комісії за спеціальностями 206 «Садово-паркове господарство» і 187 «Деревообробні та меблеві технології».

То ж побажаємо нашим випускникам успіхів під час складання атестаційного екзамену.

Вікторія Сендзюк, завідувач міжкафедральної навчальної лабораторії

НУБіП України на базі Лубенського лісотехнічного фахового коледжу;

фотоскрін - автора