Студенти і викладачі активно долучилися до проведення акції «Створюємо ліси разом!»

У рамках Всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом» та на виконання екологічної ініціативи Президента «Зелена країна» 8 жовтня на території дендропарку ім. Василя Байтали Лубенського лісотехнічного фахового коледжу студентами, викладачами, працівниками Лубенської районної державної адміні-страції, Лубенської міської ради, Управління освіти Виконкому Лубенської міської ради, Спілки офіцерів України  та ДП «Лубенське ЛГ» на чолі з очільниками – Романом Сендзюком, Сергієм Сіряченком Олександром Грицаєнком, Мирославом Костенком, Леонідом Симоненком та Володимиром Тиховичем були висаджені сіянці модрини європейської, дуба звичайного та липи широколистої.

Надзвичайно приємно, що сіянці модрини європейської із закритою кореневою системою передали наші колеги із Львівського лісового селекційно-насіннєвого центру, який очолює Федір Пелиньо. Сіянці модрини зі Львова привезли студенти групи ЛГ-43, які відвідали даний центр. Решту садивного матеріалу надав ДП «Лубенське ЛГ».

Відсьогодні у ріст пішли: модрина європейська - 169 шт, дуб звичайний - 28 шт, липа широколиста - 20 шт.

Саджали молодий ліс із завзяттям і натхненням, а тепла сонячна погожа днина сприяла гарному настрою. Учасники акції смакували гарячим чаєм та смачними пиріжками, які приготували працівники їдальні коледжу.

Лубенський лісотехнічний фаховий коледж запрошує всіх бажаючих долучитися до Акції, а  також зробити свій особистий внесок, посадивши хоча б одне дерево, адже здорова планета - це здорова нація!

Заходьте на сайт https://zelenakraina.gov.ua, реєструйся та беріть участь в Акції.

Ангеліна Чичул, викладач фахових дисциплін;

фото - автора, Олександра Заканича та Олександра Міщенка;

відео - Олександра Заканича, телестудії "Лубни" та газети "Лубенщина"

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 265948