На шляху до зустрічі з обраною професією

На шляху до зустрічі з обраною професією

Непомітно пролетіли для студентів IV курсу спеціальності «Лісове господарство» попередні 3 роки навчання в стінах коледжу.  І ось настав час, коли кожен здобувач освіти має зробити вибір місця безпосередньої зустрічі та першого знайомства із виробництвом. Для цього протягом вересня кожен з них пройшов останні приготування - навчальні практики з наступних фахових лісогосподарських дисциплін: «Лісівництво», «Лісова таксація і лісовпорядкування», «Економіка, організація і планування лісогосподарського господарства», а також «Лісове багатоборство».

У п’ятницю, 1 жовтня, в актовій залі коледжу під керівництвом завідувача навчально-виробничою практикою Андрія Рудика була проведена нарада на тему «Виробнича технологічна практика» для студентів IV курсу та керівників практики від коледжу. Директор Роман Сендзюк побажав студентам вдалого проходження виробничої практики. Андрій Рудик ознайомив присутніх з переліком базових лісогосподарських підприємств та керівниками практики від коледжу, а також наголосив на особливостях ведення методичної документації технологічної практики. Провідний спеціаліст з охорони праці Ігор Кублінський провів зі здобувачами освіти первинний інструктаж з техніки безпеки, а керівники практики Вікторія Сендзюк, Олександр Ковальчук, Олена Дем’яненко, Володимир Макаревич, Ангеліна Чичул та Олександр Литвиненко доповнили виступи своїх попередників, акцентуючи увагу студентів на особливостях виробничих процесів та програмі практики.

Тож, майже місяць, з 4 по 29 жовтня, 58 студентів нашого коледжу на 19 профільних лісогосподарських підприємствах Полтавської, Чернігівської, Сумської, Черкаської та Кіровоградської областей будуть знайомитися із особливостями виробничих процесів обраного 3 роки тому фаху, бути «дублером» майстра лісу та самостійно приймати відповідальні рішення, але останнє лише з навчальною метою.

Андрій Рудик, завідувач навчально-виробничими практиками;

фото - Дмітрій Куриленко, студент групи ЛГ-42

Наші контакти

  • (05361)7-73-08
  • (05361)6-22-62
  •   +38 050 788 87 70
  • 37503 м. Лубни Полтавської області, вул. Тернівська, 21
  • listcolledg@ukr.net
  • listcolledg@gmail.com

Спостерігайте за нашою активністю у соціальних мережах та будьте в курсі всіх подій у нашому навчальному закладі!

Статистика сайту

Кількість переглядів сайту сьогодні: 835
Відвідувачів сьогодні: 134
Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 64259