Олімпійський день у коледжі

22 березня у Лубенському лісотехнічному фаховому коледжі відбувся Олімпійський день з нагоди 25-річчя аматорського футболу України.

На стадіоні було проведено турнір з міні-футболу, присвячений пам’яті Почесного президента Асоціації аматорського футболу України Федора Шпига та директора коледжу Романа Сендзюка за участю шкільних команд Полтавщини та Черкащини.

В.о. директора коледжу Володимир Рева радо привітав усіх гостей та учасників турніру, які завітали цього дня до навчального закладу: команди Лубенської ЗОШ №1, Лубенської ЗОШ №2, Лубенської ЗОШ №4; Лубенської ЗОШ №6, та ОЗ Засульського ліцею, Новооржицької ЗОШ, Оржицької ЗОШ, Пальмірської ЗОШ та Лубенського лісотехнічного фахового коледжу.

На свято завітали почесні гості:

• Олександр Грицаєнко – міський голова міста Лубни;
  • Олександр Каденко – член комісії масового футболу УЄФА, член Виконавчого комітету Української асоціації футболу;
  • Андрій Біба – колишній капітан київського «Динамо», заслужений майстер спорту, президент Всеукраїнського клубу «Шкіряний м’яч»;
  • Микола Моторний – спортивний оглядач газети «Сільські вісті», заслужений журналіст України;
  • Мирослав Костенко – начальник управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради.

З вітальним словом звернулися до гравців і гостей заходу Олександр Грицаєнко та Мирослав Костенко, побажавши, щоб перемогу здобула найсильніша команда.

Турнір проходив за підтримки Міністерства освіти і науки України, Асоціації аматорського футболу України, Національного олімпійського комітету України та Лубенської міської ради.

Паралельно відбувся Олімпійський урок. Школярі міста та студенти коледжу мали можливість отримати відповіді від справжнього знавця футболу – Андрія Біби. Ерудованість молоді щодо легендарного клубу «Динамо» та Андрія Біби приємно дивували навіть самого футболіста.

Наприкінці насиченого дня відбулися нагородження. Учасники та переможці турніру з міні-футболу отримали грамоти, дипломи та цінні подарунки з рук Олександра Каденка та Андрія Біби .

Отже, кращими гравцями турніру стали:

• воротар – Андрій Нигилицький (Оржицька ЗОШ);
  • захисник – Євгеній Сидоренко (Лубенський лісотехнічний фаховий коледж);
  • нападник – Остап Приходько (Лубенська ЗОШ №2);
  • гравець – Даніїл Бондарєв (Новооржицька ЗОШ).

Дипломи отримали тренери команд: Олександр Горбатенко, Андрій Лисак, Андрій Павлюченко, Валерій Овдієнко, Володимир Яцько, Сергій Шевченко, Станіслав Мироненко, Юрій Кошик та Дмитро Федоров.

Дипломами учасників турніру з міні-футболу відзначено команди Пальмірської ЗОШ, Лубенської ЗОШ №1, Лубенської ЗОШ №2, Лубенської ЗОШ №4; Лубенської ЗОШ №6 та ОЗ Засульського ліцею.

Відповідно, почесне ІІІ місце посіла команда Лубенського лісотехнічного фахового коледжу, ІІ місце виборола команда Новооржицької ЗОШ. Кубок та медалі за І місце отримали вихованці Оржицької ЗОШ.

Грамотами з нагоди 25-річчя Асоціації аматорського футболу України отримали організатори заходу: Володимир Рева, Олександр Заканич, Аліна Козачкова, Андрій Павлюченко, Юрій Кошик, Олександр Герасименко та Яна Пелипань.

Футбольні м’ячі на згадку про турнір отримали всі команди змагань.

Ми впевнені, що уроки турніру не пройдуть даремно ні для кого. Нехай вони стануть фундаментом, на основі якого базуватимуться майбутні досягнення. Ми віримо, що серед учасників змагань обов’язково засяють зірки світового футболу. Щасти Вам. До нових зустрічей.

Аліна КОЗАЧКОВА, заступник директора з виховної роботи;

фото – Яни ПЕЛИПАНЬ, Олександра МІЩЕНКА та Олександра ЗАКАНИЧА

відео – Олександра НАЗАРЦЯ, телекомпанія «Лубни»

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 271254