Із незламною вірою у майбутнє України висаджуємо ліси!

Вже другий рік поспіль у нашому навчальному закладі на виконання програми Президента України «Зелена країна» викладачі та студенти беруть участь у акції «Створюємо ліси разом».

Цьогоріч у непростий для країни час до акції вирішили приєднатися і вимушені переселенці, які проживають у гуртожитку нашого навчального закладу.

11 листопада 2022 року на території дендропарку ім. Василя Байтали Лубенського лісотехнічного фахового коледжу було висаджено сіянці модрини європейської із закритою кореневою системою, які передано із ДП «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» (керівник - Федір Пелиньо). Таким чином продовжили справу, яку розпочали ще 8 жовтня минулого року.

Сподіваємося, що у недалекому майбутньому отримаємо задоволення від своєї праці дивлячись, як підростають насадження. Віримо, що вони будуть окрасою нашого Посульського краю.

Закликаємо усіх бажаючих: приєднуйтесь до акції!

Висаджений молодий ліс у час війни плекає незламну віру в нашу перемогу. Все буде Україна!

Ангеліна ЧИЧУЛ, викладач фахових дисциплін;

фото - Аліни КОЗАЧКОВОЇ та Олександра ЗАКАНИЧА