#радіодиктант2022

День української писемності та мови – свято розвитку державної мови, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.

За православним календарем – це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія.

Саме 9 листопада Суспільне мовлення запросило всіх бажаючих приєднатися до Радіодиктанта національної єдності-2022.

Мета радіодиктанту – об’єднати людей навколо України у всьому світі, а не перевіряти грамотність учасників всеукраїнського флешмобу», – йдеться у повідомленні.

Автор цьогорічного тексту – українська письменниця та режисер, член українського ПЕН Ірина Цілик, а читатиме його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.

«Я припускаюся помилок, і всі припускаються помилок, але написання Радіодиктанту — це більше про процес, аніж про результат. Ми всі продовжуємо вчитися, ми рухаємося уперед. Мені йдеться тут більше про акт єднання, аніж про те, щоб написати все без жодної помилки», — розповіла в ефірі Українського Радіо Ірина Цілик.

11 листопада буде оприлюднено текст диктанту, тому якщо ви хочете, щоб ваш диктант перевірили фахівці, ви можете:

• Надіслати паперового листа за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада.
  • Сфотографувати/відсканувати написаний текст (у форматі .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf) та надіслати його до 11:00 10 листопада на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або через електронну форму для отримання робіт. Її оприлюднять на сайті ukr.radio 9 листопада.

Долучилися до написання радіодиктанту-2022 викладачі та студенти нашого коледжу. .

У бібліотеці навчального закладу оформлено тематичну виставку з нагоди Дня української писемності та мови.

Аліна КОЗАЧКОВА, заступник директора з виховної роботи;

фото – студентів та викладачів коледжу

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 262962