Інтерактивне заняття «#ЯНеБоюсяСказати»

З метою попередження проявів жорстокості та насилля 8 грудня була проведенна зустріч з представниками Лубенського міського центру соціальних служб, які в рамках Всесвітньої акції «16 днів проти насильства», для студентів Лубенського фахового лісотехнічного коледжу провели інтерактивне заняття «#ЯНеБоюсяСказати».

Під час зустрічі здобувачі освіти мали можливість більш детально поглибити свої знання щодо видів домашнього насильства, засвоїти різницю між конфліктом та насильством, отримали рекомендації як діяти, коли стаєш свідком домашнього насильства. Студенти отримали контакти допомоги на випадок, якщо це станеться.

Будьмо не терпимі до будь яких проявів насильства. Коли воно чиниться поруч із нами чи в нас у домі, у навчальному закладі, на вулиці, ми можемо й повинні зупинити його.

Марина Бурдим, практичний психолог коледжу;

фото - автора