ВИКЛАДАЧІ КОЛЕДЖУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

25 березня на базі Малинського лісотехнічного коледжу відбулася ІІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Лісівнича освіта і наука: стан, проблеми та перспективи розвитку».

Цього року, зважаючи на карантинні обмеження, учасники спілкувалися у реальному часі онлайн.

Під час пленарного засідання взяли участь і наші викладачі – Аліна Козачкова (Міжпредметні зв’язки та інтегроване навчання на заняттях з української мови (за професійним спрямуванням) та геодезії), Єлізавета Грибович (Оцінка ростових показників та стійкості деревних насаджень інтродуцентів у державному підприємстві «Миргородське лісове господарство») та Оксана Замула (Захист приватної садиби від шуму та вихлопних газів).

Також значна частина викладачів нашого коледжу теж брали участь у заочному форматі, результати їхньої роботи будуть опубліковані у збірнику матеріалів конференції.

{videobox}

|Міжнародна науково-практична крнференція| {/videobox}

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото – Олександра Литвиненка та фотоскріни з онлайн-конференції

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 274736