ФІЗИКА СЕРЕД НАС… ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ПРЕДМЕТУ «ФІЗИКА І АСТРОНОМІЯ»

Чи замислювалися ви над тим, що нас оточує повсякчас? Які невидимі процеси відбуваються навколо? Як влаштований світ, у якому ми живемо?

Серед щоденних турбот відповіді на ці запитання губляться, проте на занятті з предмету "Фізика і астрономія" студенти першого курсу групи СПГ,ОД-11 їх легко знаходять.

Викладач дисципліни Ірина Андреєва під час відкритого заняття, застосовуючи інноваційні методи та прийоми й використовуючи різноманітні засоби, цікаво й просто донесла до аудиторії непрості закони фізики, уміло поєднала теорію з життям, довівши першокурсникам, що кожна дисципліна - це, перш за все, низка необхідних життєво важливих знань.

Сьогодні досить актуальною є культура життя в умовах широкого використання електромагнітних хвиль. Не секрет також, що ці хвилі мають неабиякий вплив на все живе, і протягом заняття студенти намагалися розв’язати низку проблемних питань, а головне - з’ясувати: як навчитися використовувати сучасні технічні досягнення без шкоди для здоров’я!

Світлана Корнієнко, завідувач навчально-методичного  кабінету коледжу;

фото - Олександра Литвиненка

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 280305