НАВЧАЛЬНІ ПРАКТИКИ В РОЗПАЛІ

Прихід весни для кожної людини несе наближення теплих і сонячних днів, прощання із зимою, а для лісівників – період закладання фундаменту майбутніх лісових насаджень, настання досить короткого в часі проміжку, пов’язаного із весняною посадкою сіянців і саджанців, висівом насіння. Для здобувачів освіти нашого коледжу прихід весни сигналізує про початок застосування отриманих теоретичних знань із профільних фундаментальних фахових дисциплін під час проведення навчальних практик.

Сьогодення внесло свої корективи в освітній процес комплексної підготовки студентів, а тому викладачі коледжу відповідно до «Робочих програм навчальних практик» з урахуванням сучасних досягнень зарубіжної й вітчизняної науки теоретичного та прикладного характеру, досвіду роботи передових підприємств галузі (виробництва) та вимог чинної галузевої нормативно-технічної документації розробили та проводять «віртуальні» екскурсії підприємствами з максимальним використанням природних та виробничих об’єктів, тренажерів, приладів й інструментів, гербаріїв, колекцій, макетів, плакатів, наочних посібників, стандартів, таблиць, комп’ютерної техніки, технічних засобів навчання, зокрема особисто знятими відеозаняттями.

Запорукою вдалого проходження й виконання програми навчальної практики та оформлення відповідного звіту є підведення підсумків у вигляді захисту, що відбувається онлайн з використанням інструментів «Viber-відеозв’язок» або «Zoom-конференція».

Андрій Рудик, завідувач навчально-виробничими практиками;

фотоскріни - автора та Людмила Єремієвської