ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ, СТУДЕНТИ ТА ВИПУСКНИКИ НАШОГО КОЛЕДЖУ!

Від щирого серця вітаємо зі святом весни та праці - 1 Травня!

Зичимо щастя, здоров’я, весняного тепла! Натхнення, творчої праці! Хай першотравневі свята принесуть Вам і Вашим близьким радість та задоволення! Хай панує мир, злагода та добробут у Ваших оселях!

До речі, мало хто знає, що першотравень – це перше світське свято давнього Києва, яке було встановлене ще Києво-Могилянською колегією в XVII ст., як день студента. Разом із своїми професорами спудеї збиралися на «духовну трапезу» в одному із київських урочищ. Правда, спочатку це дійство відбувалося на горі Щекавиці, але потім, коли на ній було засновано загальноміський цвинтар, то могилянські спудеї збиралися на дачі митрополита на Шулявці. Зазвичай вони тут співали, декламували вірші, ставили сценки і навіть грали у м’яча...

Адміністрація та профспілковий комітет коледжу

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 266973