ЛУБЕНЕЦЬ - ЛІТОПИСЕЦЬ УКРАЇНСЬКОЇ ІСТОРІЇ

Одного дня у видавництво «Молодь» зайшов чоловік і відрекомендувався: «Володимир Сиченко — поет із Лубен».

Так починався широкий літературний шлях Володимира Кириловича Малика, який посідає особливе місце серед письменників України.

21 лютого виповнюється 100-річчя з дня народження письменника Володимира Кириловича Малика. З цієї нагоди у бібліотеці коледжу відбувся захід, метою якого було ознайомити студентів із визначною постаттю письменника в українській літературі, його творами, які розкривають захопливий світ давньої української історії, починаючи з часів Київської Русі.

Тематична виставка творів письменника, відеоряд світлин з життя митця та ілюстрації до видань Володимира Малика якнайкраще розкрили світ чудового літературного слова, героїчної історії нашого народу, динамічних сюжетів, які захоплюють читача з перших рядків. А мультиплікаційний фільм за мотивами тетралогії «Таємний посол» довершив враження студентів від творчості літописця української історії.

Лариса Ілащук, завідувач бібліотеки коледжу;

фото – Аліна Козачкова