21 ЛЮТОГО – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

Для студентів першого курсу було проведено інформаційний дайджест про роль і місце рідної мови у житті людини, адже 21 лютого – Міжнародний день рідної мови.

Мова – це духовний скарб нації. Кожен у своїй душі має створити світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб - МОВА.

Щорічне відзначення цього дня використовується для скерування уваги на меншини з менш аніж 10.000 особами, що активно розмовляють мовою. Часто ці мови не передаються наступному поколінню і потрапляють у забуття. Багато мов котрими розмовляють менше 100 осіб не задокументовані.

Викладачі української мови Світлана Корнієнко та Аліна Козачкова розповідали своїм вихованцям, що українська мова – одна з найкрасивіших мов у світі. Так вважаємо не лише ми, українці, а й інші жителі світу. Так, наприклад, на мовному конкурсі в Італії її визнали другою за мелодійністю, вона ввійшла до трійки найкрасивіших мов світу.

Також студенти дізналися багато цікавих фактів про рідну мову.

Знати, берегти і примножувати рідну мову – це обов’язок кожної людини.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи,

викладач української мови та літератури;

фото - автора

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 309123