ІСПИТ НА КОМПЕТЕНТНІСТЬ: ЗАСІДАННЯ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ

Важливим етапом діяльності закладу освіти є атестація педагогічних працівників, яка має на меті стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу.

Цьогоріч члени атестаційної комісії Лубенського лісотехнічного коледжу відповідно до плану-графіка вивчали рівень професійної діяльності своїх колег, а саме: навчально-методичне забезпечення предметів, якість підготовки майбутніх спеціалістів, видання навчально-методичної літератури, використання інноваційних технологій навчання. Упродовж поточного навчального року педагогічні працівники представили результати своєї освітньої діяльності та методичні напрацювання за міжатестаційний період.

Засідання атестаційної комісії, яке відбулося 26 березня, стало певним підсумком діяльності педагогічних працівників нашого коледжу, визнанням їхньої фахової майстерності. Згідно з рішенням атестаційної комісії всі педагогічні працівники (а їх було цього року 16), які проходили атестацію, відповідають займаній посаді. Рішення стосовно фахової та педагогічної майстерності 11 викладачів має прийняти атестаційна комісія вищого рівня.

А навчальний процес у коледжі триває, відкриваючи шлях до оволодіння новими освітніми знаннями та розкриття творчого потенціалу педагога.

Світлана Корнієнкозавідувач навчально-методичного кабінету коледжу;

фото – Олександра Заканича