ВІДКРИТТЯ ФУТБОЛЬНИХ ТУРНІРІВ

19 вересня на стадіоні Лубенського лісотехнічного коледжу стартували Всеукраїнські турніри серед учнівських команд на «Кубок Андрія Біби» та студентської кагорти на «Кубок «Юність Посулля»».

Директор коледжу Роман Сендзюк радо привітав усіх гостей, які завітали цього дня до навчального закладу:

команди Лубенської ЗОШ №1, Лубенської ЗОШ №2, Лубенської ЗОШ №4; Лубенської ЗОШ №6, Лубенської ЗОШ №8 та Засульської гімназії («Кубок Андрія Біби») та студентські команди ННІ лісового і садово-паркового господарства НУБіП України, «Явір» ДП «Смілянське лісове господарство», Малинського лісотехнічного коледжу, Черкаського політехнічного технікуму, Лубенського фінансово-економічного коледжу ПДАА та Лубенського лісотехнічного коледжу.

Також Роман Васильович зачитав вітання юним спортсменам та організаторам від голови Комітету з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України Сергія Бабака, а також передав вітання від першого віце-президента Української асоціації футболу Вадима Костюченка та президента Асоціації аматорського футболу України Федора Івановича Шпига.

На свято завітали почесні гості:

• Олександр Грицаєнко – міський голова міста Лубни;
  • Юрій Тараненко – начальник Полтавського обласного управління лісового і мисливського господарства, Заслужений лісівник України, кандидат сільськогосподарських наук;
  • Олександр Каденко – перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України;
  • Микола Моторний – головний спеціаліст Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, заслужений журналіст України;
  • Вадим Корженко – спортивний ведучий програми «Планета спорту» на Першому каналі Українського радіо Національної радіокомпанії України.

З вітальним словом звернулися до гравців і гостей заходу Юрій Тараненко та Олександр Грицаєнко, побажавши, щоб перемогу здобула найсильніша команда.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

Олександр Литвиненко, адміністратор сайту, викладач фахових дисциплін;

фото – Миколи Моторного та Олександра Заканича

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 269529