«СНІДАНОК ПЕРЕД ФУТБОЛОМ…»

Ранок 19 вересня розпочався надзвичайно насичено не лише для викладачів коледжу, але і для студентів та гостей, які завітали до нашого навчального закладу.

А цей день поєднав у собі декілька подій: Всеукраїнські турніри з міні-футболу на «Кубок Андрія Біби» та «Кубок «Юність Посулля»», шаховий турнір серед учнівських та студентських команд, Олімпійський урок з Миколою Моторним.

Делегації, які завітали не лише з міста, району, з Черкаської та Житомирської областей, а й зі самої столиці зустрічали наші студенти, які пропонували різноманітні кулінарні шедеври на будь-який смак. Національний колоритний дизайн став справжньою ранковою родзинкою. Такому асортименту страв того дня міг позаздрити будь-який ресторан.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото – Віктора Семенця та Миколи Моторного

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 280844