ВСЕУКРАЇНСЬКІ ФУТБОЛЬНІ ТУРНІРИ «КУБОК АНДРІЯ БІБИ» ТА «КУБОК «ЮНІСТЬ ПОСУЛЛЯ»»

13 вересня 2018 року. Стадіон Лубенського лісотехнічного коледжу. Олімпійський день.

Всеукраїнські футбольні турніри «Кубок Андрія Біби» серед школярів (учасники – 6 шкільних команд міста Лубен та Засулля) і «Кубок «Юність Посулля»» серед студентів (учасники – 6 студентських команд із Полтавської, Черкаської, Житомирської областей та міста Києва.

На відкритті Всеукраїнських турнірів з міні-футболу з вітальним словом звернулися до гравців і гостей заходу директор коледжу Роман Васильович Сендзюк та міський голова Лубен Олександр Петрович Грицаєнко, побажавши, щоб перемогу здобула найсильніша команда.

На адресу нашого навчального закладу надійшли вітання від Президента НОК України, Олімпійського чемпіона – Сергія Бубки. Він звернувся до організаторів та учасників змагань від імені Олімпійської родини. Побажав, щоб молодь продовжувала розвивати традиції та славу українського спорту, а успіхи славетних олімпійців-земляків надихали кожного на високі досягнення у вигляді відмінних оцінок чи медалей. До вітань приєднався також Голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко.

Чітка організація змагань. Фахове суддівство. Великий уболівальницький загал. І, звичайно, футбол високого гатунку у виконанні школярів і студентів.

У фіналі «Кубка Андрія Біби» зустрілися команди Засульської гімназії і Лубенської ЗОШ №6. Забивши в кожному таймі по м'ячу, головний приз здобули засульскі гімназисти.

Драматично проходив фінальний матч між студентами Національного університету біоресурсів і природокористування України та смілянського «Явора». Студенти з Черкащини першими відкрили рахунок, але не зуміли втримати перевагу, пропустивши два м'ячі. Кубок «Юність Посулля» вирушив до Києва.

Наприкінці насиченого дня відбулися нагородження. Учасники та переможці з турнірів з міні-футболу отримували грамоти та дипломи з рук Андрія Біби, Миколи Моторного, Віктора Маурера (завідувач кафедри відтворення лісів та лісової меліорації Навчально-наукового інституту лісового та садово-паркового господарства НУБіП України), Романа Сендзюка, Олександра Каденка (перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України) та Вадима Корженка (журналіст спортивної програми «Планета спорту» Національної радіокомпанії України).

Отже, кращими гравцями турніру на Кубок Андрія Біби стали:

• Дмитро Дем’яновський – Лубенська ЗОШ І-ІІІ ст. №1;
  • Євгеній Звірковський - Лубенська ЗОШ І-ІІІ ст. №2;
  • Дмитро Ожуг - Лубенська ЗОШ І-ІІІ ст. №4;
  • Олександр Нагорний - Лубенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №6;
  • Андрій Козік - Лубенська ЗОШ І-ІІІ ст. №8;
  • Ростислав Голуб – ОЗ Засульська ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія.

На Кубок «Юність Посулля»:

• Артем Лісовський – НУБіП;
  • Костянтин Сенюшкін – Березоворудський аграрний коледж ПДАА;
  • Едуард Царинний – Лубенський фінансово-економічний коледж ПДАА;
  • Олександр Балазян – ДП «Смілянське ЛГ»;
  • Артем Шостаков – Лубенський лісотехнічний коледж;
  • Владислав Костюченко – Малинський лісотехнічний коледж.

Кращим воротарем визнано Богдана Ґаву (команда НУБіП).

Дипломи отримали тренери команд: Віктор Маурер, Олександр Горбатенко, Андрій Василенко, Сергій Пархоменко, Андрій Лисак, Вадим Гребенюк, Олександр Хоменко, Роман Гловацький, Андрій Павлюченко, Андрій Загоруйко, Володимир Кононенко та Валерій Овдієнко.

Дипломами учасників турніру з міні-футболу на Кубок Андрія Біби відзначено команди ЗОШ №8, ЗОШ №4 та ЗОШ №1.

Відповідно, почесне ІІІ місце посіла команда ЗОШ №2, ІІ місце  виборола команда спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№6. Кубок та медалі за І місце отримали вихованці ОЗ Засульської ЗОШ.

Нагороди продовжували отримувати учасники змагань на Кубок «Юність Посулля»: Лубенський лісотехнічний коледж, Малинський лісотехнічний коледж, Лубенський фінансово-економічний коледж ПДАА.

ІІІ місце – Березоворудський аграрний коледж ПДАА.

ІІ місце – ДП «Смілянське ЛГ».

І місце – команда НУБіП України.

Почесними відзнаками комітету з фізичного виховання та спорту МОН України за особистий внесок у розвиток студентського спорту в Україні відзначені:

• Ігор Іванюк – директор Малинського лісотехнічного коледжу;
  • Василь Краснюк – директор Березоворудського аграрного коледжу ПДАА;
  • Юрій Сегеда – директор ДП «Смілянське ЛГ».
  • Подяки від Асоціації Аматорського футболу України за вагомий внесок у розвиток аматорського футболу України отримали:
  • Станіслав Ніколаєнко – ректор НУБіП України;
  • Петро Лакида – директор ННІ лісового і садово-паркового господарства НУБіП України;
  • Роман Сендзюк – директор Лубенського лісотехнічного коледжу.

Футбольні м’ячі на згадку про турнір отримали всі команди змагань.

Фото, зроблене на згадку, буде ще довго нагадувати всім про цей прекрасний день. Ми впевнені, що уроки турніру не пройдуть даремно ні для кого. Нехай вони стануть фундаментом, на основі якого базуватимуться майбутні досягнення. Ми віримо, що серед учасників змагань обов’язково засяють  зірки світового футболу. Щасти Вам. До нових зустрічей.

Завдяки підтримці Національного Олімпійського комітету України, Федерації футболу України, Асоціації аматорського футболу України, Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України всі учасники отримали різноманітні нагороди і подарунки.

Усім дякуємо за підтримку!

До зустрічі 19 вересня 2019 року!!!

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи,

Микола Моторний, співорагнізатор турнірів,

Олександр Литвиненко, редактор сайту;