РОЗПОВІЛИ, ЯК РЕАЛІЗУВАТИ СВОЄ ПРАВО ГОЛОСУ НА ВИБОРАХ

6 березня 2019 року в рамках правопросвітницької ініціативи «Я маю право голосу!», що є частиною проекту «Я маю право!», працівник Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Лілія Ширстова провела тематичну зустріч із студентами 4-го курсу Лубенського лісотехнічного коледжу.

В ході зустрічі працівник Центру розповіла про систему БПД і поінформувала про права та обов’язки під час виборчого процесу. Наголошено було і на тому, що перевірити себе в списку виборців можливо не виходячи з дому. Для цього варто зареєструватись на сайті Державного реєстру виборців.

Лілія Ширстова наголосила, що під час виборчого процесу, а саме 30 та 31 березня з 9.00 до 17.00 буде працювати Лубенський місцевий центр безоплатної правової допомоги.

«У випадку, якщо в день голосування з'ясується, що за вас уже проголосували, необхідно: звернутися до спостерігача з вимогою скласти акт про порушення; самостійно або за допомогою спостерігача звернутися до дільничної, окружної виборчої комісії або до суду зі скаргою на дії члена комісії, який незаконно видав бюлетень іншій особі; звернутися із заявою про злочин до поліції, що чергує біля дільниці», – повідомила Лілія.

У разі якщовипадково зіпсували виборчий бюлетень або ж помилилися в ньому, то можна замінити його один раз. Для цього потрібно невідкладно звернутися з письмовою заявою до члена виборчої комісії, який видав бюлетень, з проханням видати інший. Зазвичай, зразки таких заяв є в комісії.

В кінці заходу студенти отримали буклети інформаційно-правового характеру. Лілія закликала молодь прийти на вибори та проголосувати.

Нагадуємо Лубенський центр безоплатної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Лубни, вул. Монастирська, 17 (у дворі суду) НАДАЄМО БЕЗОПЛАТНІ ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ! У разі потреби надаємо послуги адвоката за рахунок держави окремим категоріям громадян.

(МТС) 095 253 66 14, (05361)77-479 – приймальня.

Також можна отримати консультацію дистанційно через мережу Інтернет за допомогою Skype зв’язку: ubny-bpd.

Телефон «гарячої лінії» безоплатної правової допомоги цілодобово 0-800-213-103.

Лілія Ширстова, працівник Лубенського місцевого

центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

фото – Аліни Козачкової

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 277225