КОБЗАРЕВЕ СЛОВО

У перші березневі дні ми згадуємо Тараса Шевченка - великого сина нашого народу.

І нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу, своєї землі.

Вже вкотре зібралися почути це слово студенти нашого коледжу. Святковий захід, присвячений Шевченківським дням, відбувся 13 березня. На початку заходу присутні поринули у далеке минуле і перегорнули сторінки життя Кобзаря.

Зі сцени звучала пророча невмируща Шевченкова поезія у виконанні студентів першого курсу: Дмітрія Куриленка (група ЛГ-12), Антона Киби та Артема П’ятака (ОД-11), Лейли Манойло, Катерини Іванченко, Олени Сирисько, Анастасії Черняк, Анни Попової та Анатасії Маражі (СПГ-11).

Усім відома поезія «Садок вишневий коло хати» стала родзинкою заходу, оскільки зазвучала німецькою мовою у виконанні Вадима Кривця, викладача іноземної мови.

Досить символічно завершився захід словами із твору «І мертвим, і живим, і ненародженим …»: із вуст студентської молоді лунав Шевченків заклик об’єднатися та брататися.

Доповненням заходу стала тематична виставка видань Шевченка різних років, яку підготувала  Лариса Ілащук, завідувач бібліотеки коледжу.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи,

Світлана Корнієнко, викладач української мови та літератури;

фото – Аліни Козачкової

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 277649