КОНКУРС «ГАЛЕРЕЯ КІМНАТНИХ РОСЛИН»

Вересень гортає традиційні свята сторінка за сторінкою і в нашому коледжі: День знань, Всеукраїнський турнір з міні-футболу, Олімпійський урок

Традиційно – третя неділя вересня – професійне свято працівників лісового господарства.

Наші студенти – майбутні лісівники, котрі вже сьогодні здобувають як теоретичні, так і практичні знання і вміння. Ми сподіваємося, що у майбутньому  вони поповнять ряди лісівників України.

Академічні групи з нагоди Дня працівника лісу взяли участь у конкурсі «Галерея кімнатних рослин». Відчувалася жага до перемоги, адже студенти підготували не тільки цікаві поетичні катрени про рослини, а й розповіли безліч легенд та притч про зелені насадження, поділилися секретами догляду за ними.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи,

Тамара Тимошенко, викладач фахових дисциплін;

фото - авторів