УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА 2018 РОКУ

28 червня відбулося урочисте вручення дипломів молодшого спеціаліста у Лубенському лісотехнічному коледжі.

{videobox}

2GCIpx4aT6g|Вручення дипломів випускникам 2018 року|

{/videobox}

До гостей та випускників з вітальним словом звернувся директор коледжу Роман Васильович Сендзюк, побажавши успіхів, реалізації творчих задумів і наголосив, що всі студенти бюджетної форми навчання отримали направлення на роботу, а це надзвичайно важливо у наш час. Заступник директора з навчальної роботи Володимир Васильович Рева зачитав наказ про закінчення навчання та здобуття відповідної кваліфікації студентами-випускниками.

Дипломи з відзнакою отримали:

• Аннич Мар`ян Валерійович
  • Батієвська Ольга Володимирівна
  • Вовся Олена Олександрівна
  • Григоренко Іван Вадимович
  • Зєнченко Богдан Сергійович
  • Ковка Віталій Миколайович
  • Кулчар Марія Олександрівна
  • Лопушенко Микола Володимирович
  • Павлюченко Владислав Андрійович
  • Святко Яків Сергійович
  • Фендюр Віталій Романович
  • Чулаков Вадим Вадимович
  • Яременко Вікторія Ігорівна

На свято до коледжу завітав доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, народний депутат України – Костянтин Євгенович Іщейкін, який привітав усіх зі святом і наголосив, що людина продовжує навчатися впродовж всього життя. Грамотами народного депутата було відзначено викладача фахових дисциплін Гонтаря Василя Івановича та випускника спеціальності «Лісове господарство» і Голову студентської ради Володимира Бабака.

В цей урочистий день Костянтин Євгенович відзначив Ігоря Реутова – студента групи ЛГ-33 (до речі, він майстер спорту з футболу, срібний призер ХХІІІ Дефолімпійських ігор-2017 у складі збірної футбольної України). Згідно Указу Президента України нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

До привітань приєднався міський голова Олександр Петрович Грицаєнко. Грамотами виконавчого комітету Лубенської міського ради за багаторічну сумлінну працю та з нагоди випуску буди відзначені класні керівники – Корнієнко Світлана Петрівна та Кушніренко Тамара Вікторівна. Подяками за активну участь у художній самодіяльності були нагороджені випускники Вікторія Яременко (група Б-31) та Іван Назаренко (ЛГ-43).

Вже шістнадцять років поспіль наш коледж співпрацює із національним університетом біоресурсів і природокористування України. На базі коледжу за заочною формою навчання підготовлено понад шістсот бакалаврів спеціальності «Лісове господарство». Цього року відбувся перший випуск студентів спеціальності «Деревообробні та меблеві технології» і також вперше буде проводитися набір на бакалаврат за спеціальністю «Садово-паркове господарство».

З найщирішими побажання до випускників звернувся кандидат сільськогосподарських наук кафедри лісового менеджменту, докторант, випускник нашого навчального закладу – Бала Олександр Петрович.

Грамоти Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства одержали викладач фахових дисциплін Макаревич Володимир Миколайович та випускники – Ольга Батієвська і Богдан Зєнченко.

Голова студентської ради Володимир Бабак подякував викладачам за ґрунтовні знання, а студентам молодших курсів побажав не зупинятися на досягнутому і цінувати роки навчання в коледжі. Активісти громадського життя отримали Подяки – Микола Іщук, Владислав Лесечко, Віра Вишнякова та Олена Вовся.

Старости випускних груп Яків Святко, Людмила Дацій, Олена Вовся, Марія Кулчар та Іван Григоренко приєдналися до вітань друзів-одногрупників.

Здивували, в першу чергу, випускників та гостей класні керівники - Корнієнко Світлана Петрівна, Макаревич Володимир Миколайович, Кушніренко Тамара Вікторівна та Гонтар Василь Іванович, які висловили побажання у пісенній формі.

Завершилося святкове дійство флеш-мобом випускників «Тобі, Україно!». Загадавши бажання, 76 випускників спеціальностей «Лісове господарство», «Бухгалтерський облік» та «Обробка деревини» випустили кульки в небо.

Впродовж свята музичні вітання звучання від вокально-інструменального ансамблю «Пори року» (художній керівник Віктор Олексійович Карпець).

Шановні випускники, не забувайте своїх викладачів, завдяки яким ви здобули ґрунтовні знання з фахових дисциплін. Пам’ятайте своїх одногрупників, які протягом цих років навчання у коледжі стали невід’ємною частиною вашого життя. Спільні спогади, поразки та перемоги будуть об’єднувати вас завжди. Ми бажаємо Вам добра, миру, щоби щастя прийшло у кожен дім, реалізації мрій та задумів. І де б ви у світі не були, пам’ятайте, що на Вас завжди чекатимуть у Лубенському лісотехнічному коледжі.

Ведучі свята – Аліна Козачкова, Владислав Кодра та Діана Гайдай.

{videobox}

uI-BHRf4174|Прощання з коледжем|

{/videobox}

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи,

Олександр Литвиненко, редактор сайту, викладач фахових дисциплін;

фото – Олександра Заканича та Дмитра Кубрака;

відео - Олександра Назарця (Міська телекомпанія "Лубни") та Олександра Заканича