2016-10-17

ПЕРШІСТЬ КОЛЕДЖУ З МІНІ-ФУТБОЛУ-2016

На стадіоні лісотехнічного коледжу відбулися змагання з міні-футболу серед навчальних груп, в яких прийняло участь 11 команд.

Змагання проводилися за коловою системою. Після запеклої боротьби чемпіоном коледжу стала команда академічної групи ЛГ-32, яка у вирішальній грі перемогла академічну групу ОД-41 з рахунком 1:1, по пенальті – 2:0.

Склад переможців: Калайда Ярослав (воротар), Устименко Роман, Василенко Тимур, Даниленко Артем, Бариш Сергій, Данник Микола, Морозов Станіслав.

Склад срібних призерів: Баранов В’ячеслав (воротар), Баранов Сергій, Слинько Валентин, Третяк Владислав, Малярович Олександр, Путівський Богдан.

Третє місце посіли збірна команда груп ЛГ-23 та ОД-21 у складі: Маліченко Вадим (воротар), Громадський Сергій, Жагло Максим, Барда Павло, Бурлака Артем, Янголенко Богдан, Забігай Іван.

Далі місця розподілилися таким чином: 4 місце – збірна команда  академічних груп ОД,СПГ,БО-11; 5 місце – ЛГ-22; 6 місце – ЛГ-12; 7 місце – ЛГ-33; 8 місце – ЛГ-11; 9 місце – збірна СПГ; 10 місце – ЛГ-31; 11 місце – ЛГ-21

Кращими гравцями турніру стали: воротар – Калайда Ярослав (ЛГ-32), захисники – Маліченко Вадим (ОД-21), Запара Олександр (ЛГ-22), нападники – Устименко Роман (ЛГ-32), Чмихало Сергій (ОД-41).