2016-10-24

«КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ» СЕРЕД КОЗАКІВ З ГУРТОЖИТКУ

Патріотичне виховання у коледжі проводиться на високому рівні.

Захист рідної землі від ворога вимагає від нас сміливості, самопожертви й колосальної самовідданості та любові до своєї рідної Батьківщини, що й було головним завданням у козаків. 21 жовтня пройшли змагання серед студентів, що проживають у гуртожитку, які були проведені у чотирьох видах: підтягування на поперечині, біг у мішках, змагання з підняття гирь, вагою 24 кг та перетягування канату (линви). Змагання пройшли весело й цікаво! Цей захід був присвячений Дню Захисника України та Дню Українського козацтва, що відмічається у день Покрови Пресвятої Богородиці. Всі студенти проявили свою спритність та силу волі до перемоги. В захоплюючій боротьбі перемогу отримала команда у складі Богдана Зєнченка, Максима Жагло, Ярослава Москальця та Артема Лаврука.

По завершенню змагань, переможці та учасники насолодилися смачними призами від дівчат гуртожитку, на чолі зі старостою Анною Джадан та адміністрації коледжу, який очолює Роман Васильович Сендзюк.

Сергій Пономаренко, вихователь гуртожитків;

фото - Валерія Кас'яненко, студентка групи БО-31