2016-12-21

ГОТУЄМОСЯ ДО КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ДЛЯ ПОЇЗДКИ НА «LIGNA-2017» У НІМЕЧЧИНУ...

Українська асоціація деревообробного обладнання оголосила конкурсний відбір студентів та викладачів лісотехнічних навчальних закладів для поїздки на міжнародну галузеву виставку «LIGNA-2017»  (м. Ганновер, Німеччина) та завод «Wood-Mizer» (м. Коло, Польща) у травні 2017 року.

Однією з умов участі в конкурсному відборі претендентів для поїздки студентів є необхідність проходження практики в структурних підрозділах ТзОВ «MOST-Україна» та представити рекомендації керівників практик від підприємства.

Від нашого коледжу на проходження практики був направлений студент четвертого курсу спеціальності «Оброблювання деревини» Щербановський Костянтин на один із структурних підрозділів ТзОВ «MOST-Україна», що знаходиться у м. Рівне.

За час практики студент ознайомився з роботою цеху з виробництва нових пил, обладнанням, технологічними процесами, процедурою виконання замовлень, плануванням робіт. Виконував роботи пов’язані із підготовкою стрічкових пил на зварювальному, заточувальному, розвідному верстатах.

Після практики студент отримав відгук від керівника структурного підрозділу, який буде відправлений із іншими необхідними документами для участі у конкурсному відборі.

{videobox}

YAmqwAbhkVg|Wood-Mizer Europe - 25 years|

{/videobox}

Микола Якименко, викладач спецдисциплін спеціальності "Обробка деревини"