«КУБОК АНДРІЯ БІБИ».ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА ДО ЦІЄЇ ФУТБОЛЬНОЇ ПОДІЇ. ВСЕ ЙДЕ ЗГІДНО З ПЛАНОМ

2015-11-05

Триває підготовка до цієї футбольної події. Все йде згідно з планом. Нам допомагають з різних куточків України. Це - звичайні люди.

Серед них - багато підприємців. Нині головна увага прикута до спортивного залу, в якому 13 листопада відбудеться кілька заходів. Можливо за годину студентська будівельна бригада заб'є останній цвях у деревяний настил спортзалу. Потім - "цикльовка", розмітка майданчиків, обладнання баскетбольних щитів, натягування волейбольної сітки. Чекаємо ...
Нагадаю, що 13 листопада (початок – 9.30) відбудеться Всеукраїнський футбольний турнір «Кубок Андрія Біби» серед студентських і шкільних команд. Крім того, в рамках цього загальнонаціонального заходу відбудеться:
- волейбольний турнір «Кубок виклику» серед дівчат;
- Олімпійський урок за участю легенди українського футболу Андрія Біби.
До речі, волейбольні змагання обслуговуватиме суддя міжнародної категорії Михайло Мельник (голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України).
У заходах візьме участь понад тисяча юнаків і дівчат Посульського краю.
Нас підтримують Асоціація аматорського футболу України, НОК України, Лубенський лісотехнічний коледж, газета «Сільські вісті», Національна радіокомпанія України, Полтавське обласне відділення НОК України,  Федерація футболу Полтавщини, особисто голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Михайло Мельник.
Вагомий внесок у підготовку зробив засновник газети «Український футбол», відомий футбольний журналіст, автор десятків книг і довідників Юрій Бондар.
Різноманітною друкованою продукцією (плакати і календарики) нас забезпечує фірма Андрія Бельченка.
Усім нашим партнерам, друзям, знайомим і незнайомим  симпатикам освітянського спорту щиросердна подяка.
Захід висвітлюватиметься в загальнонаціональних ЗМІ. Зокрема, з Лубенського лісотехнічного коледжу, де відбудеться спортивний фестиваль, заплановано кілька прямих включень на першому каналі Українського радіо. Прямі репортажі вестиме відомий спортивний журналіст Вадим Корженко.
Микола Моторний (прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України)

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 279102