ЗАБИТО ОСТАННЬОГО ЦВЯХА У НОВУ ПІДЛОГУ В ОНОВЛЕНІЙ СПОРТИВНІЙ ЗАЛІ
2015-11-06
Сьогодні, 6 листопада 2015 року директор Лубенського лісотехнічного коледжу заслужений, лісівник України Роман Сендзюк повідомив: «Забито останнього цвяха у настил спортивної зали (саме тут відбудеться кілька заходів у рамках «Кубка Андрія Біби», зокрема, «Кубок виклику» з волейболу серед дівчат, який обслуговуватиме суддя міжнародної категорії Михайло Мельник).
Залишилися дрібні деталі, які, зазвичай, забирають найбільше часу і зусиль. І, нарешті, розпочнемо циклювання. До старту Всеукраїнського турніру «Кубок Андрія Біби» залишився тиждень. Всі роботи ведемо згідно з графіком. Уже сьогодні хочу щиросердно подякувати викладачам, а особливо нашому студентському загону, за вагомий внесок не тільки в оновлення спортивної зали, а всієї підготовки до цього важливого заходу. Постійно відчуваємо підтримку і допомогу наших друзів і партнерів. До зустрічі на гостинній землі Посульського краю».
Микола Моторний (прес-служба Комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України)
![](/images/SPORT/BIBA/12187721_189185668083199_1865235945358995495_n.jpg)
![](/images/SPORT/BIBA/12193770_948591698519994_2213558952619154758_n.jpg)
![](/images/SPORT/BIBA/1611004_949149378464226_2972739307199769384_n.jpg)