2013-09-20

ЗНОВУ СЕРЕД КРАЩИХ

19 вересня 2013 року у тирі Лубенського міського «ТСО України» проводилися змагання на першість міста зі стрільби з пневматичної зброї серед команд навчальних закладів, присвячені 1025-річчю Лубен.

В змаганнях прийняли участь 9 команд із навчальних закладів міста.

Команда коледжу у складі студентів: Світлани Голод (група ЛГ-31), Миколи Марініча (група ЛГ-32), брата та сестри Віталія і Юлії Чекаленків, Євгена Вольтера (група ЛГ-41) у напруженій боротьбі виборола ІІ загальнокомандне місце.

В індивідуальному заліку І місце виборола, серед 18 дівчат, Юлія Чекаленко. Разом із спортсменкою зі школи №2 Юля набрала найбільшу кількість очок. Для виявлення переможця було призначено декілька контрольних пострілів. Наша спортсменка виявилася найкращою. ІІІ місце виборола Світлана Голод. Серед 27 юнаків Микола Марініч виборов ІІ місце.

Дані студенти є активними учасниками секції «Влучний стрілець» під керівництвом викладача предмету «Захист Вітчизни» Сергія Пономаренка.