Наші футболісти довели знову, що вони найкращі!

8 листопада в спортивній залі Лубенської ДЮСШ відбулися зональні змагання Спортивних ігор Полтавщини серед студентів закладів фахової передвищої освіти з футзалу. У змаганнях взяли участь 5 команд: Хорольський агропромисловий фаховий коледж, Лохвицький механіко-технологічний фаховий коледж, Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж, Березоворудський фаховий коледж і команда нашого коледжу.

Наші футболісти впевнено перемогли лубенських бухгалтерів 11:0 і березоворудських студентів 5:0. Потім зіграли внічию 3:3 з командою із Лохвиці, а у вирішальній грі зіграли внічию із студентами з Хоролу 3:3.

Три команди набрали по 8 очок, але за кращою різницею м’ячів наша команда виборола І місце. На ІІ місці - команда з Лохвиці, на ІІІ з Хоролу.

Склад переможців: воротарі - Кирило Шаповалов, Руслан Данильченко. Польові гравці - Андрій Загоруйко (капітан), Артем Павленко, Олексій Гаврик, Марк Якименко, Антон Комар, Кирило Німич, Вадим Киричок, Андрій Чернявський. Готував команду тренер Андрій Павлюченко.

Дві кращі команди вийшли в фінальну частину Спортивних ігор Полтавщини, які відбудуться у 2024 році.

Тож побажаємо нашим футболістам подальших перемог.

Андрій ПАВЛЮЧЕНКО, викладач фізвиховання, тренер команди;

фото та відео - Софія Мартинова, студ. групи СПГ- 31

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 272125