Навчання в НУБіП – це запорука стати висококваліфікованим спеціалістом. 16 листопада – День відкритих дверей для випускників коледжів і технікумів

Освіта завжди є запорукою успішного розвитку суспільства, основою для економічного та культурного зростання, формування позитивного іміджу країни. Роль освіти у часи непростих випробувань у нашій країні ще більше зростає. Тому, зараз набуває великого значення процес навчання, формування особистості громадянина, виховання у молодого покоління системи цінностей.

На жаль, війна також вносить свої корективи у реалізацію навчальної профорієнтаційної роботи та проведенні вступної кампанії.

Але, все ж таки, цього року, як і в минулі роки, успішно був проведений прийом на навчання до міжкафедральної навчальної лабораторії НУБіП України на базі Лубенського лісотехнічного фахового коледжу. Студентами, які виявили бажання здобувати вищу освіту ОС «Бакалавр» за контрактною формою зі скороченим терміном навчання за спеціальностями: «Лісове господарство», «Садово-паркове господарство» та «Деревообробні та меблеві технології» стали випускники різних спеціальностей не тільки нашого коледжу, а й інших навчальних закладів.

Осінній семестр для студентів міжкафедральної навчальної лабораторії розпочався вчасно, згідно навчального плану і триває зараз. Вже закінчились сесії у студентів 2 та 3 курсів за трьома спеціальностями і розпочався перший тиждень екзаменаційної сесії для студентів першого року навчання. Тож побажаємо їм успіхів і легкої здачі сесії!

НУБіП України постійно турбується про нове поповнення студентами університету – успішне проведення вступної кампанії у 2024 році. Тож, запрошуємо всіх бажаючих на День відкритих дверей для випускників коледжів і технікумів 16 листопада 2023 року о 1100 год. (очно або дистанційно).

16 листопада – День відкритих дверей для випускників коледжів і технікумів

(натисніть для реєстрації та участі)

Вікторія СЕНДЗЮК, викладач коледжу, завідувач міжкафедральною навчальною

лабораторією НУБіП України на базі Лубенського лісотехнічного фахового коледжу