Виробнича переддипломна практика студентів спеціальності «Садово-паркове господарство»

Переддипломна практика є завершальним етапом практичної програми підготовки майбутніх фахівців садово-паркового господарства. Під час проходження практики здобувач освіти повинен творчо застосувати теоретичні знання, набуті під час навчання, для прийняття практичних фахових рішень, зібрати інформаційно-аналітичні матеріали для виконання дипломного проєкту.

Переддипломна практика проводиться згідно навчального плану спеціальності на підприємствах і організаціях, де впроваджені новітні технології створення об’єктів садово-паркового будівництва, застосовується передова агротехніка вирощування декоративних деревних, квіткових рослин, газонних трав. Студенти детально знайомляться з підприємствами, вивчають технологію, економіку, організацію та управління виробництвом, обладнання, що при цьому використовується, заходи щодо підвищення якості продукції, виконують обов’язки спеціаліста на робочому місці при безпосередньому керівництві з боку фахівців баз практики.

Цьогорічні бази практик традиційні, з якими коледжем укладені договори: КПФ «Конвалія», садовий центр «VERT-Вільшанка», ФГ «Еко-Край».

Після закінчення терміну практики студенти надали керівникам письмовий звіт про виконання передбаченої програми. Підсумки захисту звітів показали, що головні завдання практики здобувачі освіти виконали, чим закріпили свої теоретичні знання у виробничих умовах, отримали необхідний матеріал для виконання дипломних проєктів.

Єлізавета ГРИБОВИЧ, викладач фахових дисциплін

фото - студентів групи СПГ-41