«Золота Зірка» Героя України (посмертно) - нашому колишньому студенту

Президент України передав орден «Золота Зірка» родині полеглого Героя України Василя Поліщука, нашого колишнього студента. Знаково, що саме 14 березня, в День добровольця, рідні уродженця Оржиччини - Героя України Василя Поліщука отримали високу нагороду (посмертно) - Золоту зірку Героя України. За указом президента, воїну посмертно присвоїли звання Героя України торік 29 вересня.

Василь Поліщук народився у селі Старий Іржавець Оржицького району на Полтавщині. Після закінчення школи, навчався у Лубенському лісотехнічному коледжі, потім - у Навчально-науковому інституті економіки та менеджменту рівненського НУВГП.

Брав участь у Революції гідності, а з 2014- го — в АТО на сході України. Спочатку Василь Поліщук був у складі батальйону «Дніпро-1», потім — приєднався до полку «Азов». Під час служби отримав поранення, однак після проходження курсу реабілітації знову повернувся на фронт. У серпні 2022-го, під час наступу ворога на Харківщині, він вивів підлеглий особовий склад з-під вогню, але зазнав поранення, несумісного з життям.” — зазначив Президент України Володимир Зеленський.

Схиляємо голову перед кожним і кожною, хто навіки лишився в строю. Слава українським воїнам! Слава Україні!

Богдан ПОЛІЩУК, студент групи ЛГ-21, брат загиблого Героя;

фото - автора