Захист дипломних проєктів спеціальності «Садово-паркове господарство»

25 та 26 січня Державна екзаменаційна комісія під головуванням кандидата с/г наук, керівника розсадника декоративних рослин «Осокор» та садового центру «VERT» Андрія Бута, та в складі викладачів фахових дисциплін Оксани Замули і Єлізавети Грибович, розглянула та оцінила дипломні проєкти здобувачів освіти.

20 студентів презентували та захистили свої дизайнерські проєкти. Відмічено, що роботи студентів підготовлені на належному рівні, з гарним технічним супроводом, відеоматеріали, презентації, наглядні креслення. Особливо вдалою та продуманою розробкою відрізнялись проєкти, щодо реконструкції, планування та озеленення території приватних будинків: Анастасії Вейс, Тетяни Зінченко, Карини Іванової, Артема Овдієнка, Владислави Олійник; планування та озеленення території парку Марії Мисюри; реконструкції території та озеленення Академічного ліцею імені братів Шеметів Марії Григоренко.

Проєкти були креативними, творчими, відповідали сучасним нормативам, технологіям, модним тенденціям.

За результатами захисту проєктів студенти підтвердили, що їх рівень підготовки в повній мірі відповідає вимогам кваліфікаційної характеристики фахового молодшого бакалавра з садово-паркового господарства.

Бажаємо нашим випускникам щасливої долі у світі обраної професії!

У добру путь, дорогі випускники!

Єлізавета ГРИБОВИЧ, голова циклової комісії

спеціальності «Садово-паркове господарство»;