Обговорення проєкту ОПП спеціальності "Садово-паркове господарство"

25 січня 2024 року відбулось розширене засідання робочої групи з розробки освітньо-професійної програми «Садово-паркове господарство» освітньо-професійного ступеня «фаховий молодший бакалавр» за спеціальністю 206 Садово-паркове господарство з метою ознайомлення з проєктом освітньо-професійної програми «Садово-паркове господарство», вступ 2024 року.

Серед присутніх були викладачі групи забезпечення освітньо-професійної програми, роботодавці і випускники минулих років (Олег Бут, директор розсадника декоративних рослин Осокор; Олена Перетятько, керівник садового центру «VERT») та здобувачі освіти випускного курсу спеціальності 206 Садово-паркове господарство. Присутні мали можливість завчасно ознайомитися з проєктом ОПП, оскільки він з 31 грудня 2023 року розміщений на сайті Лубенського лісотехнічного фахового коледжу.

На засіданні було заслухано інформацію про діяльність робочої групи з розробки освітньо-професійної програми «Садово-паркове господарство» освітньо-професійного ступеня «фаховий молодший бакалавр» за спеціальністю 206 Садово-паркове господарство. Робоча група в своїй роботі керувалася Методичними рекомендаціями розроблення освітньо-професійної програми та навчального плану підготовки фахівців фахової передвищої освіти.

Учасники активно попрацювали, було звернено увагу на всі зміни та уточнення, а зібрана інформація буде використана для удосконалення якості підготовки здобувачів фахової передвищої освіти за освітньо-професійною програмою «Садово-паркове господарство».

Єлізавета ГРИБОВИЧ, голова робочої групи;

фото – студентки групи СПГ-21 Ірини СИДОРЕНКО