Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Дати початку та завершення компанії вибрані не випадково, вони створюють символічний ланцюжок.

Упродовж листопада в усіх академічних групах проведено виховні години до Міжнародного дня боротьби за ліквідації насильства над жінками.

26 листопада викладачі та студенти взяли участь у забізі «Acting for survivors», який відбувся у дитячому парку ім. О.Донченка.

1 грудня у коледжі для студентів було проведено інформаційне заняття до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. У рамках заходу відбувся флешмоб «Скажемо СНІДу – ні!».

Також заплановано 4 грудня проведення години психолога до Міжнародного дня осіб з обмеженими фізичними можливостями та про непересічне значення милосердя і доброчинності.

5 грудня – інформаційний захід з нагоди Міжнародного дня волонтера з метою популяризації волонтерської діяльності.

6 грудня – тематична виставка в бібліотеці навчального закладу (до річниці з дня «Монреальської різанини»). У бібліотеці навчального закладу оформлено тематичну виставку друкованих видань.

7 грудня проведення інформаційних годин за тематикою неприпустимості корупції в суспільстві– інтерактивне заняття «Розірви коло»; а також урок протидії домашньому насильству «#УкраїнаБезНасильства».

8 грудня під час заняття з правознавства буде проведено брейн-ринг щодо прав громадянина України та прав дитини.

Аліна КОЗАЧКОВА, заступник директора з виховної роботи;

фото - автора

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 267081