Учні Академічного ліцею «Європейський» відвідали коледж

«Оберіть собі роботу до душі, і Вам не доведеться

працювати жодного дня у своєму житті»

(Конфуцій)

Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя та як ти в ньому будеш себе почувати. Важливо не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності. Вибір професії, як і будь-який вибір – це прийняття рішення при великій кількості альтернативних варіантів та необхідності  враховувати різноманітні фактори.

Для ознайомлення учнів 9 класу академічного ліцею «Європейський» Лубенської міської ради зі спеціальностями, опанування яких здійснюється в нашому коледжі, викладачі провели екскурсію територією навчального закладу, сучасними спортивними майданчиками, навчальними аудиторіями, демонструючи фахові вміння, яких набувають здобувачі освіти.

Розглянувши переваги навчання в коледжі, бажаємо майбутнім випускникам вдалого вибору професії, адже це вибір життєвого шляху, вибір долі.

Єлізавета ГРИБОВИЧ, викладач фахових дисциплін;

фото - Аліни КОЗАЧКОВОЇ