Практика на виробництві. Про наших студентів пишуть...

Виробнича практика відразу на підприємстві - це важлива складова оволодіння професією.

ВО «Укрдержліспроект» - це потужна науково-виробнича база для студентів, які здобувають лісівничі професії. На даний час наше об’єднання забезпечує виробничу практику студенту четвертого курсу Лубенського лісотехнічного фахового коледжу Опольському Миколі.

Виробнича практика розпочалася у кабінеті охорони праці із проведення відповідних інструктажів з питань охорони праці та пожежної безпеки.

Далі слідує ознайомлення із організацією й основними напрямами діяльності об’єднання та правилами роботи.

Студенту допомагають ознайомитися з основними технологічними процесами провідний інженер-технолог Української експедиції Дабіжа Ірина та провідний інженер-картограф Копач Оксана, які діляться своїми знаннями та досвідом.

Ми сподіваємося, що ця практика стане важливим кроком у формуванні професійної кар'єри майбутньго фахівця. Дякуємо нашим колегам за їхню підтримку та плідну співпрацю!

Бажаємо практиканту успіхів у навчанні та професійному зростанні і надіємось побачити в нашому об'єднанні після закінчення навчання молодим спеціалістом.

Микола демонструє свою впевнену роботу та найголовніше - задоволений обраною професією!

Навчаємо! Перемагаємо!

За матеріалами ВО «Укрдержліспроект»

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 272411