Робочий візит керівництва Полтавської обласної Малої академії наук

6 жовтня на базі нашого коледжу відбулася робоча зустріч адміністрації Комунального закладу Полтавської обласної ради „Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді” з керівниками гуртків Лубенської філії Полтавської обласної Малої академії наук. Валерій Олександрович Биков, очільник Полтавської обласної МАН та Володимир Євгенович Тихович, в.о. директора Лубенського лісотехнічного фахового коледжу, підписали угоду про подальшу співпрацю.

На зустрічі було окреслено завдання на новий навчальний період 2023-2024 року, проведено необхідні інструктажі по оформленню документації.

Також відзначено дипломом І ступеня переможницю обласного етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти керівника гуртка "Лісознавство" Грибович Єлізавету Сергіївну.

Людмила ЄРЕМІЄВСЬКА, керівник Лубенської філії ПОМАН,

викладач коледжу;