10 жовтня - Всесвітній день ментального здоров`я + ВІДЕОРОЛИК

Термін «mental health» часто перекладають як «психічне здоров’я», хоча він має дещо ширше значення і включає як емоційне та духовне, так і соціальне благополуччя. За визначенням ВООЗ, психічне здоров’я включає «стан благополуччя, за якого людина може реалізувати власний потенціал, свої здібності, сприйняту самореалізацію, автономію, компетенцію, зв’язок між поколіннями та самореалізацію інтелектуального та емоційного потенціалу».

Тобто великою мірою стан людини залежить від низки факторів, зокрема, наскільки добре вона реалізує свої здібності, долає звичайні життєві труднощі, здатна протистояти стресам, продуктивно працювати і робити внесок у свою громаду. Якщо раніше термін «психічне здоров’я» пов’язувався з хворобами психіки, то тепер – це питання людини і світу. Наскільки людина може відчувати мир у собі і безпеку зовні.

Піклуватися про своє ментальне здоров’я вкрай важливо. Робити це просто. Потрібно дотримуватися таких правил:

• підтримувати свій розпорядок дня;
  • мати збалансоване харчування;
  • виконувати будь-які фізичні активності;
  • виділяти час для роботи та відпочинку;
  • важливе спілкування з близькими та спільне проводження часу;
  • виговорюватися (не накопичувати негативні емоції та не придушувати їх у собі).

Будьте уважними один до одного та оберігайте власне психічне здоров’я. #тияк

Студенти коледжу доєдналися до Всеукраїнського флешмобу #руханкасили.

Марина Бурдим, практичний психолог;

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

Яна Пелипань, викладач коледжу,

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 279434