Захист дипломних проєктів студентами спеціальності «Обробка деревини»

22 червня відбувся захист дипломних проєктів студентів групи ОД-41 освітньо-професійної програми «Обробка деревини». Головою екзаменаційної комісії був Юрій Олексійович Давиденко (керівник ФОП «Давиденко Ю.О.»). Членами комісії - викладачі Пєтухов Григорій Федорович та Заканич Олександр Васильович.

12 студентів презентували та захистили свої дипломні проєкти. Роботи студентів були підготовлені на належному рівні з гарними презентаціями та наглядними кресленнями. Найкращими доповідями виділилися студенти: Кіяниця В’ячеслав, Яківець Сергій, Болотов Євгеній та Холод В’ячеслав.

За результатами захисту проєктів студенти підтвердили, що їх рівень підготовки в повній мірі відповідає вимогам кваліфікаційної характеристики фахівця обробки деревини.

Щасливої долі, дорогі випускники!

Микола ЯКИМЕНКО, викладач фахових дисциплін;

фото - автора