Захист дипломних проєктів

26 та 27 січня екзаменаційна комісія під головуванням канд. с.-г. наук, керівника розсадника декоративних рослин «Осокор» та ландшафтної компанії «VERT» Андрія Бута, в складі викладачів Ольги Салій і Єлізавети Грибович, розглянула та оцінила дипломні проєкти студентів.

18 студентів презентували та захистили свої дизайнерські проєкти. Відмічено, що роботи студентів підготовлені на належному рівні, з гарним технічним супроводом, відеоматеріали, презентації, наглядні креслення. Особливо вдалою та продуманою розробкою відрізнялись проєкти, щодо реконструкції, планування та озеленення території приватних будинків: Владислави Безкостенко, Марини Бровко, Владислава Горбатенка, Катерини Григоренко, Вікторії Дубовик, Анастасії Мороз, Назара Якименка.

Проєкти були креативними, творчими, відповідали сучасним нормативам, технологіям, модним тенденціям.

За результатами захисту проєктів студенти підтвердили, що їх рівень підготовки в повній мірі відповідає вимогам кваліфікаційної характеристики фахівця садово-паркового господарства.

Бажаємо нашим випускникам щасливої долі у світі обраної професії!

У добру путь, дорогі випускники!

Єлізавата ГРИБОВИЧ, голова циклової комісії спеціальності

«Садово-паркове-господарство», викладач фахових дисциплін;

фото – Миколи ЯКИМЕНКА