Викладачі коледжу долучились до IV Форуму “Реформування управління лісової галузі"

9 лютого викладачі фахових дисциплін коледжу Олександр Литвиненко, Вікторія Сендзюк та Андрій Рудик прийняли участь у  IV Форумі Української лісової платформи “Реформування управління лісової галузі”.

“Українська лісова платформа” —  це багатосторонній незалежний майданчик для обговорення і формування спільного бачення та цілей майбутньої лісової політики, створений за ініціативи Всесвітнього фонду природи  WWF-Україна.

Головною метою платформи є організація ефективного діалогу та співпраці між усіма зацікавленими сторонами для вироблення спільного бачення принципів та цілей лісової політики, які рівноправно враховують економічні, екологічні та соціальні аспекти розвитку лісової галузі в Україні.

Черговий форум був присвячений питанням лісоуправління, а саме створенню ДП “Ліси України” та законопроєкту щодо його роботи. Основними питаннями, які обговорювалися учасниками:

1. Нагальність та доцільність створення ДП “Ліси Україна” під час воєнного стану;

2. Дотримання природоохоронного законодавства під час функціонування підприємства ДП “Ліси України”;

3. Ризики практик для сталого лісового господарства, зокрема для  наближеного до природи лісівництва та протипожежного менеджменту;

4. Ризики функціонування для FSC-сертифікації.

У Форумі прийняли участь понад 140 представників державних, громадських організацій, бізнесу, наукових, освітянських і міжнародних організацій, ЗМІ та всіх учасників реформування лісової галузі України.

Олександр ЛИТВИНЕНКО, Вікторія СЕНДЗЮК,

Андрій РУДИК, викладачі фахових дисциплін, учасники Форуму;